DATAVISION - HOTELOVÝ INFORMAČNÍ TV KANÁL

REALIZUJTE MYŠLENKU.

Přemýšlíte nad vlastním televizním kanálem? Rádi byste šířili obsah, který odpovídá Vašim představám a potřebám? Chcete mít informace, které se prostřednictvím televizního kanálu dostávají k Vašim hostům a zákazníkům, pod kontrolou? S našim hotelovým kanálem to všechno můžete mít!

BUĎTE KREATIVNÍ.

V řešení hotelového informačního kanálu se nemusíte nijak omezovat. Spojte textové, obrazové, datové a různé další informace do jedné obrazovky a oslovte návštěvníky nebo hosty plnoformátovým informačně hodnotným televizním kanálem!

VYSÍLEJTE.

Jednoduchým a praktickým řešením vysílejte VÁŠ televizní kanál do celého areálu hotelu, resortu atp. v rámci Vaší STA jako jakoukoliv jinou TV stanici. Umožní Vám to digitální převodník signálu, kterým převedeme TV kanál do jakékoliv televizní normy (DVB-T/T2, ANALOG, IPTV). Wow, máte vlastní hotelový TV kanál!

O SYSTÉMU

DATAVISION je stabilní a inovativní řešení pro vytváření a obsluhu hotelových informačních kanálů. Při vytváření celého systému jsme kladli maximální důraz na jednoduchost správy a obsluhy.

Jedinečnost tohoto systému spočívá v zobrazení vícerých informací současně na obrazovce ve veřejně přístupných prostorech a to díky rozdělení obrazu do několika nezávislých částí, bloků, tak, aby diváka vysílaný obsah vždy zaujal nebo mu pomohl. A co je nejdůležitější, obsah obrazovky se ovládá z jakéhokoliv místa připojeného na internet pomocí počítače, notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu.

0
PROJEKTŮ
0
PREZENTACÍ

MODULY PRO HOTELOVÝ INFOKANÁL

AKTUÁLNÍ ČAS

modul zobrazí aktuální čas se sekundami či bez

DATUM

aktuální datum s volbou zobrazení roku a pojmenováním jednotlivých dnů (jiný jazyk, zkratky…)

JMENINY, SVÁTEK

zobrazení jména či svátku v kalendáři – CZ/ SK verze

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

volba ze dvou přednastavených modulů – YAHOO WEATHER a YR.NO, popř. vlastní HTML link, např. ze slunecno.cz

TEXTOVÁ INFORMACE

text včetně nadpisů formátujte tak jak jste zvyklí v textových editorech typu WORD atp. doplňte třeba obrázkem a vložte do obrazovky…

TITULKY

pohyblivý text, zprava doleva nebo zespodu nahoru doplňte efektně logem nebo oddělovacím znakem mezi zprávami

OBRÁZKY, GALERIE

jednotlivé obrázky, popř. celé galerie (GOOGLE+, FACEBOOK, vlastní) zobrazí s desítkami přednastavených výměnných efektů…

VIDEO

přehrává daný video soubor (několik za sebou) z vlastní galerie nebo serverů YOUTUBE a VIMEO

SITOUR ZPRAVODAJSTVÍ

kompletní a aktuální informace z CZ a SK horských středisek o aktuálním stavu a provozu vleků přímo na obrazovkách v pokojích nebo recepci

GOOGLE KALENDÁŘ

zobrazí informace z Vašeho GOOGLE KALENDÁŘE v aktuální den nebo všechny události jdoucí za sebou vč. data, času. Události posouvá aktuálně v čase…

ZPRAVODAJSTVÍ/ RSS FEED

novinky ze zpravodajských serverů (iDNES, ČT24 apod.) v podobě krátkých zpráv jako NEWS TICKER

SPECIÁLNÍ MODULY

moduly na míru – zobrazení aktuálních jídelníčků, vlastních obrázkových galerií, informace z vlastních databází, webových stránek hotelu atp.

A CO VÍC...

UŽIVATELÉ HOTELOVÉHO KANÁLU

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE

ZOBRAZÍME COKOLI A KDEKOLI

Zobrazovat můžeme nejrůznější média jakými jsou obrázky, videa, zvuk, animace, webové stránky, texty a různé online informace dostupné na internetu jako např RSS kanály, alba a příspěvky ze sociálních sítí (FaceBook, Twitter, YouTube, Google+ apod. Mezi média, kterými můžete obohatit svoji prezentaci, patří také komponenty (widgety), které ukazují aktuální počasí, datum i čas, jmeniny a další. Díky tomu, že jsme tvůrci systému, DATAVISION dokážeme jednoduše připojit na jakoukoliv databázi nebo informační systém a zobrazovat tak libovolné informace v závislosti na požadavcích zákazníka.

PŘIPRAVENÉ ŠABLONY

Líbí se Vám některé z našich projektů? Využijte množství předpřipravených šablon pro ideální rozmístění informací, případně si šablonu upravte pro své potřeby. Šetříme Váš čas, Vaše peníze…

EDITACE A SPRÁVA

Celý systém editace hotelového informačního kanálu spravujete z webového prohlížeče Vašeho PC. Všechny provedené změny vidíte online a po aktualizaci se okamžitě zobrazí na obrazovce, která může býť od Vás vzdálená stovky kilometrů…

SLUŽBY PRO VÁS

PORADENSTVÍ

PORADENSTVÍ

Našim zákazníkům se věnujeme naplno! Poradíme se správným výběrem šablon, nastavíme s Vámi moduly, poradíme v editaci. 100% výsledek je pro nás nejdůležitější!

NASTAVENÍ

NASTAVENÍ

Chybí Vám nápad? Nevíte si rady? Nebo jen nemáte čas? Nastavíme pro Vás tu správnou prezentaci do Vaší hotelové TV, ve Vašich barvách, s Vašimi grafickými prvky, sladíme vše k Vaši plné spokojenosti.

FOTO-VIDEO SERVIS

FOTO-VIDEO SERVIS

Připravíme pro Vás ty nejlepší podklady pro Váš hotelový TV kanál. Nafotíme, natočíme - profesionálně! Vaše televize si to zaslouží...

SPECIÁLNÍ MODULY

SPECIÁLNÍ MODULY

Ušetřete čas! Použijte informace ze zdrojů,které již máte. Propojíme TV kanál s Vašim webem, Vaší interní databází, Vašimi kamerami. Na míru - pro Vás!

RYCHLÁ INSTALACE

RYCHLÁ INSTALACE

Váš TV kanál během několika hodin? Neuvěřitelné? S námi NE! Máme připraveny ověřené a spolehlivé profesionální technologie, které Vám umožní vysílat opravdu hned.

Z NAŠICH PROJEKTŮ

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI

KONTAKTNÍ INFORMACE
WordPress Themes